8. Puzzlemánie

Autor: Erika Olbertová

12. 03. 2015 | 09:22

Skládejte, pomáhejte a vyhrávejte!

Po roce vás srdečně zveme 21. 3. do Obchodního centra Letňany na další ročník Puzzlemánie, klání o nejrychleji složené puzzle pro děti a dospělé bez omezení věku. Soutěží se v pěti kategoriích jednotlivců a ve tříčlenných týmech, jež tvoří celé rodiny, nebo skupiny přátel.
Puzzlemánie nabídne zábavu na celé odpoledne. Vedle soutěžení se mohou návštěvníci bavit skládáním puzzle různých provedení a řešením hlavolamů, vyzkouší si čtení hmatových knih, ve výtvarné dílně se bude tvořit a na malé účastníky čeká oblíbené malování na obličej. Tvorbu obrázků pro dětské knížky nebo časopisy přijde ukázat ilustrátorka Vendula Hegerová. A (nejen) tatínkové se mohou těšit na Pežoťáky ze společnosti Kopecký s.r.o. – Praha, kteří představí crossovery Peugeot 2008 a 3008.
A právě Peugeot 3008 můžete získat na celý měsíc, pokud se zúčastníte sbírkové akce a koupíte si dílek společně skládaného puzzle. Každý desátý vyhrává, tak neváhejte a skládejte už dnes! Mimo vozu Peugeot 3008 na celý měsíc zdarma na vás čekají další lákavé odměny. Výtěžek věnujeme dětem s handicapy z Komunitního centra Motýlek, které se Puzzlemánie účastní od roku 2012. Jejich radost z úspěchu je pro nás tou největší odměnou a pocit výjimečnosti naplno prožívají s medailí na krku ještě několik dní.
Rádi bychom zakoupili další tablety s výukovými programy, které se osvědčují v péči i o děti s těžkým stupněm postižení.
Přijďte s námi strávit hezké chvíle a možná i překonat rekord minulého roku, který se stal velkou výzvou – ve složení 54dílkového mini-puzzle zapsala Berenika T. neuvěřitelný čas 2:08!
Těšíme se na vás
Erika Vosáhlová, KC Motýlek


Odkaz URL ke článku
Puzzlemánie

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.