Babí léto v Řepích

Autor: Jan Cebe

08. 09. 2011 | 15:22

Babí léto aneb Zábavné odpoledne pro celou rodinu pořádá Městská část Praha 17 v sobotu 10. září 2011 od 14 hodin na ploše před radnicí v Žalanského ulici (čp. 291).

Akce bude již tradičně zahájena startem slavnostní jízdy autoveteránů. Na programu je například vystoupení folklórního souboru Musica e Danza, skupiny country tanců Miš Maž, mažoretek Maxinky Praha, skupiny Tiger Team (bojová umění) a také sportovních gymnastek z TJ Sokol Řepy. Vyvrcholením akce bude koncert skupiny ALEŠ BRICHTA TRIO - začátek v 18 hodin.

Připraveny budou zajímavé soutěže pro děti i dospělé, na jejichž organizaci se podílejí řepská občanská sdružení spolu s místními základními a mateřskými školami, dále tombola, skákací hrady, trampolíny, občerstvení i cukrová vata, ukázky z policejní a hasičské techniky. Odpolednem bude provázet Stanislav Soukup.

Také letos budou moci návštěvníci nákupem drobnosti podpořit neziskovou organizaci - sociální zařízení Domov sv. Karla Boromejského.

Spojení: bus č. 164, 225 – zastávka za Slánskou silnicí a Řepský hřbitov, tram č. 9, 10 a bus č. 180 zastávka Blatiny, pak cca 8 minut pěšky.

Zdroj: MČ Praha 17

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.