Další výluka ve Švehlově ulici

Autor: Petr Převrátil

25. 05. 2012 | 16:13

Opravy tramvajové trati ve Švehlově ulici si vyžádají další výluky, a to jak krátkodobou, tak dlouhodobou, která potrvá do konce srpna. Proto bude v úseku Nádraží Hostivař–Strašnická jezdit náhradní autobus linky X 22.

Krátkodobá výluka v květnu

V sobotu 26. 5. 2012 od zahájení do ukončení denního provozu bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Vinice–Ústřední dílny DP.

Linka č. 7 bude ve směru od Radlické, ze zastávky Strašnická, odkloněna přes zastávky Vozovna Strašnice a Želivského do zastávky Olšanské hřbitovy, kde bude ukončena.

Linka č. 11 bude ve směru od Spořilova, ze zastávky Vozovna Strašnice, odkloněna přes zastávku Strašnická do zastávky Kubánské náměstí, kde bude ukončena.

V trase Vozovna Strašnice–Ústřední dílny DP bude zavedena náhradní autobusová doprava linky X-7.

Výluka v úseku Radošovická–Nádraží Hostivař

Od zahájení nočního provozu z pátku 25. 5. na sobotu 26. 5. 2012 do odvolání (předpoklad konec srpna 2012) budou zavedena následující dopravní opatření.

Linka č. 16 bude ve směru z Kotlářky, resp. ze Sídliště Řepy, odkloněna ze zastávky Biskupcova přes zastávky Palmovka, Nádraží Vysočany, Kolbenova a Hloubětín na Lehovec, kde bude ukončena.

Linka č. 19 bude zrušena.

Linka č. 22 bude ve směru od Bílé Hory ukončena v zastávce Nádraží Strašnice.

Linka č. 26 bude ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Strašnická odkloněna přes Průběžnou do zastávky Kubánské náměstí, kde bude ukončena.

Linky č. 57 a 59 budou ve směru z centra ukončeny v zastávce Nádraží Strašnice.

V trase Nádraží Hostivař–Strašnická bude zavedena náhradní autobusová doprava linky X-22.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.