DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2013 VE ŠVANDOVĚ DIVADLE

Autor: Svanda Divadelni

10. 09. 2013 | 15:57

Tématem letošního Dne otevřených dveří, který se uskuteční v pondělí 16. září, je nově připravovaná inscenace KRAKATIT a spisovatel Karel Čapek.

Vstupte a nahlédněte spolu s námi pod roušku divadelní chemie Švandova divadla. V jeden jediný den vás divadlo nechá nahlédnout do svých tajemných zákoutí. Koutkem oka zahlédnete divadelní ruch, tak jak ho neznáte a nasajete vůni divadelního zákulisí. A především jako první budete mít možnost vidět unikátní scénu inscenace Krakatit kombinující kulisu třípatrového činžáku s projekcemi.

CO SI NENECHAT UJÍT:
Herci Švandova divadla vás jako „šílení vědci“ provedou rozsvícenými sály, potemnělými chodbami a vy se dozvíte mnoho zajímavého o historii i současnosti našeho divadla. Prohlídky divadla začínají každou celou hodinu. Čas od 9 do 13 hodin je vyhrazen pro školní výpravy a od 16 do 20 hodin se divadlo otevře všem dalším příznivcům divadla.

Do divadelní alchymie vás zasvětí zvukaři, osvětlovači, maskérky, garderobiérky i jevištní technika.

V suterénu najdete naše výzkumné pracoviště (STUDIO), kde pro vás připravili téměř explozivní program naši stálí hosté Buchty a loutky, Dětské divadelní studio a Divadlo Letí.

A pokud se nerozpustíte v chemikáliích divadelní vědy, bude vám odměnou sleva 1+1 vstupenka zdarma na vybraná představení.

Kýžený odpočinek po náročném vědeckém divadelním bádání pak naleznete v Kafárně Švandova divadla. Kde navíc máte možnost v 17:15 zhlédnout program Literární kavárny.


Odkaz URL ke článku
Více informací naleznete:

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.