Dostihová sezona je v plném proudu

Autor: Petr Převrátil

24. 04. 2012 | 13:13

Počátkem dubna odstartovala na Závodišti ve Velké Chuchli dostihová sezona. O závody koní je mezi návštěvníky i obyvateli Prahy stále větší zájem, a proto se rozšiřuje i program nedělních dostihových odpolední. Akce ve Velké Chuchli nabízejí zábavu nejen pro dospělé návštěvníky, ale i pro děti. Nejmenším návštěvníkům je věnována zvláštní pozornost a jsou pro ně připraveny například jízdy na ponících zcela zdarma, venkovní dětské hřiště či krytý dětský koutek.

Koně vybíhají v neděli od čtrnácti hodin

Dostihová sezona 2012 se koná ve dvou základních obdobích: duben až červen a konec srpna až konec října. Pravidelnými termíny dostihových odpolední jsou neděle, programy obsahují vždy osm jednotlivých dostihů s půlhodinovými přestávkami, začíná se obvykle ve 14 hodin, v říjnu pak ve 13 hodin. Jednotlivá dostihová odpoledne zpestřují další doprovodné programy, například módní přehlídky. A samozřejmě při dostizích nemůže chybět vzrušující možnost uzavírání sázek.

S roční tramvajenkou vstup zdarma!

Jednotlivé vstupné je 120 Kč, mládež do 18 let a studenti do 26 let platí poloviční částku, děti do 15 let mají vstup volný. Zdarma mohou dostihy navštívit také držitelé celoročního (365denního) kuponu pražské MHD. Samozřejmým standardem jsou občerstvení a restaurace s teplou kuchyní. Proti nepřízni počasí slouží multifunkční krytá tribuna.

Všechny důležité informace najdete na www.velka-chuchle.cz.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.