FIRMY SI OBLÍBILY ÚNIKOVÉ HRY

Autor: Alexandra Kocicova

16. 11. 2015 | 17:11

Dobrodružná úniková hra THEROOM - be a hero, leave the room - má za sebou úspěšný první rok na trhu. Aktuálně jsou v nabídce tři “kamenné provozovny” v Praze a v Brně.

THEROOM Starý svět pro 2-5 hráčů, THEROOM Bunkr pro 2-7 hráčů a THEROOM Occultica, která je největší únikovou místností v ČR pro týmy až 10ti hráčů. Žhavou novinkou je THEROOM Mobile pro týmy až 40ti hráčů.

THEROOM si oblíbili nejen party přátel nebo rodiny, ale především firemní týmy, které jsou nejrychleji rozstoucí skupinou zákazníků.

Teambuilding v THEROOM si již vyzkoušeli desítky firem, například týmy z O2, Česká spořitelny, ČSOB, RWE, Amazonu, AirBank, Accenture, České pojišťovny, Lagardere, Lego, Johnson&Johnson a mnoho dalších. Úniková hra prověří týmovou spolupráci a komunikaci, zároveň je to skvělá zábava a relaxace. V THEROOM jsou k vidění také týmy složené z obchodních partnerů, kteří přijeli do Prahy za klientem nebo navštívit svoji pobočku.

Právě pro firmy je určená novinka, mobilní verze únikové hry - THEROOM mobile. Hraje se na místě, které si určí klient, třeba na pracovišti, na firemním teambuildingu, v restauraci před vánočním večírkem. Hrát může najednou až 40 hráčů, které jsou rozděleny do týmů. Používají se tablety se speciální aplikací a předměty, které se instalují na místě akce před samotnou hrou. Opět je potřeba používat inteligenci, důvtip, kreativitu a hlavně v týmu spolupracovat a komunikovat.

Účastníci firemních teambuildgů se do THEROOM často vrací se svými kamarády nebo rodinou. Dárkový poukaz na vstup do THEROOM je oblíbeným dárkem k Vánocům. Výhodou je, že dárkový poukaz lze pořídit za Flexipassy nebo jej uhradit z cafeterie zaměstnaneckých výhod, například Benefit Plus. Manažeři pak pořizují poukazy pro své obchodní partnery nebo jako odměnu pro své zaměstnance.

Přijďte i vy, vstupte do tajemného podzemí, odemkněte zámky a dostaňte se ven před vypršením časového limitu.

Únikové hry navrhl tým psychologů ve spolupráci s nadšenci do technologií. Čeká Vás tak několik skrytých místností, originální úkoly a vychytané speciální efekty (lasery, čipy, umělý kouř, zvukové efekty a spouta dalších), které zapojí všechny vaše smysly.

www.theroom.cz


Odkaz URL ke článku
www.theroom.cz

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.