Golfové příměstské tábory se Slavíček Golf Academy

Autor: Petra O.

07. 05. 2015 | 21:48

Pro děti a mládež od 5 do 15 let připravila Slavíček Golf Academy speciální prázdninové golfové kurzy. Probíhat budou ve všední dny od 9 do 16 hodin v resortech Zbraslav a Loreta Pyšely, a to od začátku července do konce srpna. Určené jsou jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší hráče a jejich výukový program je vždy individuálně upravený podle věku a výkonnostní úrovně dětí, kterým se věnují profesionální odborníci z golfové akademie.

Formou příměstských týdenních turnusů, z nichž některé budou letos nově vedeny dokonce i v angličtině, jsou na výběr půldenní i celodenní kurzy. U obou variant je vždy pro děti zajištěný oběd i pitný režim, samozřejmostí je také zapůjčení holí a míčků. V případě deštivého počasí probíhají tréninky na krytých odpalištích. Po skončení kurzu budou děti odměněny malým dárečkem a certifikátem o absolvování kurzu.

Novinkou letošních prázdnin bude výuka golfu také v angličtině pod vedením zkušených lektorek Edity Urbanové a Báry Vejlupkové. Podmínkou je v tomto případě alespoň základní znalost anglického jazyka.

Slavíček Golf Academy je největší golfovou akademií v České republice, která dnes působí ve čtyřech tréninkových golfových areálech a v jejich příjemném prostředí nabízí programy specializované na výuku dětí. Naší vizí je propojení školní docházky se sportovní přípravou dětí, tak aby se jednotlivé prvky doplňovaly a nabídly dětem čas jak pro získávání znalostí, tak i pro smysluplné trávení volného času prostřednictvím kvalitního sportovního vyžití. Více informací na www.slga.cz

ČERVENEC
29.6 .- 4.7.
6. 7. -10.7. – i v AJ
13.7. - 17. 7. – i v AJ
20.7. - 24.7. – i v AJ
27.7. - 31.7. – i v AJ

SRPEN
3.8. - 7.8.
10.8. - 14.8.
17.8. - 21.8.
24.8. - 28.8.


Odkaz URL ke článku
http://www.slg.cz

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.