Hervis otevřel zrekonstruovanou pobočku na Chodově

Autor: Milan Šmíd

28. 08. 2015 | 08:56

Řetězec Hervis Sports otevřel pro pražské zákazníky další digitalizovanou prodejnu. V modernizovaném obchodě bude možné nakupovat pomocí velkých tabletů a vybírat produkty také on-line. Pobočka v obchodním centru Chodov nabídne na 1285 metrech čtverečních široký sortiment sportovního zboží a outdoorové výbavy.

Renovovaný obchod Hervis Sports v obchodním centru Chodov otevírá 2. července přesně v devět hodin ráno. A co všechno tam zákazníci najdou? Sportovní obuv, outdoorové vybavení, kola a veškeré cyklistické potřeby. Prostě všechno, co potřebují před letní dovolenou.

„V Praze již digitalizované prodejny zákazníci znají. Od minulého roku máme otevřenou prodejnu na Hlavním nádraží, se kterou jsme udělali velmi dobrou zkušenost. Snažíme se proto komfort digitálního nákupu aplikovat na co nejvíce prodejen. Zjistili jsme například, že část zákazníků si raději po internetu zboží objedná na prodejnu. Na pobočce už pak nemusejí hledat mezi regály, jednoduše si zboží bez čekání vyzkoušejí a rovnou koupí. Pro nakupující to znamená časovou úsporu a větší pohodlí, pro nás zase nižší náklady,“ říká ředitelka marketingu Hervis Sports Natálie Marčenková.

Kromě pohodlného nakupování se zákazníci mohou těšit i na výrazné slevy, které otevření doprovázejí. Trailové boty Speedcross 3 od Salomonu zde například koupíte s téměř padesátiprocentní slevou za pouhých 1799 Kč.

Prodejna OC Chodov ale nabízí na 1285 metrech čtverečních i servis kol a mnoho dalších služeb.

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.