Jde o všechno, přijďte fandit!

Autor: Petr Převrátil

15. 06. 2012 | 18:34

Česko čeká v sobotu rozhodující zápas s Polskem, a tak se přichystejte a vydejte se na Staroměstské náměstí, které bude zahaleno do českých vlajek.

Utkání sice začíná až v sobotu 16. června večer, ale ještě předtím proběhne na podiu Česko-polský večer. „Čeští fotbalisté musí uhrát alespoň remízu. My ale věříme ve výhru a doufáme, že příznivci dorazí do centra Prahy fandit společně,“ řekl Milan Heidler, výkonný ředitel společnosti Taiko, organizátora akce. Duel s Polskem, který mohou všichni fotbaloví nadšenci sledovat na velkoplošné obrazovce 7 x 5 metrů, začne ve 20:45 hodin.

Zábava i mimo kopanou

Organizátorem Česko-polského hudebního a fotbalového večera je Polský institut v Praze. „Propojíme alespoň na dálku dvě fanzóny na dvou krásných starobylých náměstích ve Vratislavi a v Praze,“ uvedl Maciej Ruczaj z Polského institutu. Návštěvníci uslyší polskou ska-skupinu Akurat a rockovou legendu Voo Voo, která přiveze do Prahy polsko-ukrajinský projekt VooVoo a Haydamaky. Všichni se mohou zapojit do soutěže o víkend ve Varšavě a ochutnat speciality polské kuchyně.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.