Mood Up Girls míří na noční jízdu do SaSaZu

Autor: Alexandra Kocicova

07. 11. 2012 | 16:28

V pátek 9. listopadu od 21 – 23 hodin budete mít možnost potkat se s Mood Up Girls v jednom z nejznámějších pražských klubů SaSaZu. Holky se sem nemíří bavit, ale bavit Vás!

Páteční večer se můžete těšit v SaSaZu nejen na Mood Up Girls, ale hlavně na čtyřčlennou posádku z Velké Británie - Rudimental, která při svém turné zavítá i do Prahy.

Jejich nejznámější song „Feel The Love“ Vás nenechá v klidu. Jde o silně nebezpečný návykový song, který je známý od Velké Británie až po Austrálii.

Ale víte, co se pro Vás může večer stát ještě „návykovkou“? Mood Up – nápoj nové generace.

Mood Up Girls ho budou část večera na akci rozdávat, a vysvětlí Ti, jaké příznivé účinky na Tebe drink může mít. Holky budou mít s sebou i kameru, tak kdo bude mít chuť, může se stát hlavním hrdinou jejich natáčení, které pak bude zveřejněno na www.moodupdrink.com.

Vychutnej si opravdu originální český bylinný nápoj Mood Up společně s Mood Up Girls na jedinečném koncertě Rudimental v pátek v SaSaZu.

Mood Up Ti zlepší náladu (budeš si víc užívat koncert), zlepší fungování mozku (budeš se cítit mnohem bystřejší), zvyšuje soustředěnost (bude se Ti snáze vybírat nějaká potenciální nová partnerka/partner), zlepšuje paměť (zapamatuješ si vše z večera), působí proti stresu (nebudeš nervózní při oslovení nové holky/kluka), podporuje duševní rovnováhu (seznamování Ti půjde jedna báseň a budeš v klidu).

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.