Na Bobovce si můžete zaskákat i na trampolině

Autor: Ivana Kronďáková

31. 05. 2013 | 22:06

Na Bobové dráze v Praze můžete během letní sezony navštívit také lanový park. V 10 metrech nad zemí jsou připraveny překážky pro dospělé, v bezpečné výšce pod nimi pak jejich dětská verze s lanovou skluzavkou. V letošním roce zde mohou návštěvníci vyzkoušet novou atrakci – velkou trampolínu. Na této trampolíně se zabaví i dospělí. Jako první novou trampolínu vyzkoušely finalistky České Miss v čele s krátkovlasou Gabrielou Kratochvílovou.

Bylo zjištěno, že 10-ti minutovým skákáním na trampolíně člověk vydá tolik energie jako při 30-ti minutovém běhu. Na rozdíl od běhání ale při skákání netrpí klouby otřesy. Cvičení je navíc velmi dobré na posílení břišního svalstva. Skákání na trampolíně je proto ideálním a zábavným kondičním cvičením pro celou rodinu. Díky novým technologiím také pohybem bezpečným.

Trampolínu mohou děti využít při návštěvě lanového parku vždy o víkendech a svátcích až do září. Ve všední dny si mohou přijít zaskákat i dospělí. Bobová dráha je otevřena každý den od 10.00 do 22.00 stejně jako dětské hřiště a restaurace.

Aktuální informace o dráze naleznete na www.bobovadraha.cz a na www.facebook.com/bobovka

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.