Na „Švehlovce“ nejedou tramvaje

Autor: Petr Převrátil

21. 05. 2012 | 16:52

Z důvodu nevhodného technického stavu se rekonstruuje tramvajová trať v ulicích Průběžná a Švehlova, v úseku Radošovická–Nádraží Hostivař. Rekonstrukce potrvá od 22. 5. 2012 do odvolání. Přepoklad dokončení je konec srpna.

S rekonstrukcí souvisejí tyto změny, které platí do 25. května. O dalším postupu prací bude DP informovat:

Od úterý 22. 5. (zahájení denního provozu) do pátku 25. 5. 2012 (ukončení denního provozu) bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úsecích Průběžná–Vozovna Strašnice a Radošovická–Nádraží Hostivař.

Linka č. 7 bude ve směru od Radlické ukončena na Kubánském náměstí.

Linka č. 16 bude ve směru od Kotlářky, resp. ze Sídliště Řepy, odkloněna ze zastávky Biskupova přes zastávky Palmovka, Nádraží Vysočany, Kolbenova a Hloubětín na Lehovec, kde bude ukončena.

Linka č. 19 bude zrušena.

Linka č. 22 bude ve směru od Bílé Hory ukončena v zastávce Nádraží Strašnice.

Linky č. 26 a 51 budou ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněny přes zastávky Solidarita, Černokostelecká a Depo Hostivař do zastávky Ústřední dílny Dopravního podniku, kde budou ukončeny.

Linka č. 55 bude ve směru z centra ze zastávky Průběžná odkloněna přes zastávku Na Hroudě do zastávky Nádraží Strašnice, kde bude ukončena.

Linky č. 57 a 59 budou ve směru z centra ukončeny v zastávce Nádraží Strašnice.

V trase Nádraží Hostivař–Strašnická bude zavedena náhradní autobusová doprava X-22 a v trase Strašnická–Průběžná–Vozovna Strašnice bude zavedena náhradní autobusová doprava X-26.

Upozorňujeme, že výluka v úseku Radošovická–Nádraží Hostivař bude probíhat pravděpodobně až do konce srpna 2012. O dopravních opatřeních po 25. 5. 2012 bude Dopravní podnik informovat v průběhu příštího týdne.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.