NEJVĚTŠÍ PRAŽSKÁ PRODEJNA OXALIS V NOVÉM KABÁTKU

Autor: Alexandra Kocicova

31. 10. 2013 | 07:58

po několika denní rekonstrukci se představila zákazníkům v novém kabátku největší pražská prodejna s čajem a kávou OXALIS v OC Nový Smíchov.

„Jde již o druhou prodejnu OXALIS, která letos prošla kompletní přestavbou, která vychází z nové strategie a corporate identity společnosti OXALIS,“ uvádí Ing. Petr Zelík, jednatel společnosti OXALIS a dodává: „První prodejnou, která spatřila v červnu světlo světa s novým jednotným designem, byla zlínská prodejna OXALIS v NC Zlaté Jablko.“

Novou tapetou s motivem čajového lístku to začíná, ale cenovkami na zboží to nekončí. V prodejně usnadní zákazníkovi nákup nové přehlednější označení regálů a zboží. Za povšimnutí stojí i barvy, kterými jsou odlišeny různé druhy sortimentu, slevové akce apod. Nelze přehlédnout upravený logoboard, který vítá zákazníka při vstupu do prodejny s čajem a kávou.

„Omlazený interiér díky modernějším prvkům, barvám, jednotným motivům a snadnější orientace pro zákazníka v našem sortimentu – těmito slovy by se dal shrnout remodeling prodejen OXALIS,“ informuje Pavlína Křivánková, manažerka maloobchodní a franchisové sítě a doplňuje: „Již 1. listopadu 2013 se mohou milovníci čaje a kávy těšit na další nově otevřenou prodejnu OXALIS v Praze a to v prostorách OC Krakov v městské části Praha 8 – Bohnice. Tuto prodejnu otevře náš franchízový partner a bude již v novém designu.“

Na zákazníky nečeká pouze svěží design prodejny, ale možnost zapojení se do nového věrnostního systému OXALIS BONUS KLUB, který byl spuštěn 1. října 2013 a přináší spoustu zajímavých výhod. Nejenže při registraci obdrží zákazník jednorázovou 20% slevu na celý nákup, ale při každém dalším nákupu se mu přičítají body (1 Kč = 1 bod). Za nasbírané body následně obdrží slevové poukazy na nákup v prodejnách OXALIS. Registrovaní uživatelé budou jako první informováni o všech novinkách, slevách, plánovaných promo akcích a dalších aktivitách. Nový věrnostní systém platí ve všech prodejnách OXALIS v ČR.

Více informací na www.oxalis.cz.

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.