Novou cyklomapu metropole získáte na žižkovské radnici

Autor: Petr Převrátil

08. 06. 2012 | 17:18

Pokud někomu nevyhovuje jízda autem nebo MHD, může zvolit i alternativnější cestu po Praze: jízdu na kole. Jako vhodného průvodce můžete využít Cyklomapu Prahy, kterou získáte zdarma také na žižkovské radnici.

Modernizovaná Cyklomapa Prahy přináší nejkvalitnější a nejaktuálnější výběr praktických tras pro jízdu na kole, které rozšiřují stávající síť značených cest o rozmanitý výběr vedlejších uliček, parkových cest, nepoužívaných chodníku nebo jiných zkratek. Specializuje se na vyznačení cyklostezek a cyklopruhů, doporučuje prověřené cyklotrasy těm, kdo chtějí jednak ušetřit čas strávený v MHD, anebo si mají chuť prohlédnout Prahu a její okolí po své vlastní ose. Přehledná a praktická cyklomapa nabízí téměř jakoukoli vhodnou cestu po městě, ať už se to týká tras skrze centrum Prahy, anebo její okrajové části.

„Cyklomapa je zdarma, bohužel jsme zatím z hlavního města obdrželi pouze limitovaný počet asi 200 kusů,“ uvedl mluvčí žižkovské radnice Jan Sotona, který tak doporučuje zájemcům, aby si s vyzvednutím pospíšili.

Cyklomapu Prahou si můžete vyzvednout od pondělí 11. června na adrese: Radniční noviny Prahy 3, Lipanská 7, Praha 3 (zast. tram. 5, 9, 26 Lipanská) a to v pondělí během otevíracích hodin od 9.00 do 16.00 hodin, ostatní dny ve stejných hodinách po zaklepání.

Zdroj: Aktualita MČ Praha 3

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 52/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.