Od září se bude vjíždět hlavní branou Bulovky

Autor: Martin Šalek

28. 08. 2013 | 13:39

Dobrá zpráva! Oprava hlavní příjezdové silnice do Nemocnice Na Bulovce - ulice Budínova – kterou prováděla Technická správa komunikací hl. m. Prahy během letních měsíců, proběhla v plánovaném termínu.

Vozovka a severní chodník jsou dokončeny a dne 1.9.2013 bude vozovka uvedena do jednosměrného provozu (směr do nemocnice). Následně na části vozovky bude vyznačena trasa pro chodce a fyzicky oddělena od automobilového provozu. Po této úpravě začne další část – oprava jižního chodníku, který byl dosud po celou dobu výstavby pochozí.

V praxi to znamená, že od 1.9.2013 budou moci pacienti, návštěvníci a zaměstnanci nemocnice do areálu vjíždět hlavní branou. Stejně tak vcházet. Po dobu rekonstrukce chodníku však stále platí, že pro výjezd z nemocnice bude nadále určena vedlejší vrátnice s výjezdem do ulice Na Truhlářce. Po dokončení opravy chodníku se hlavní brána stane obousměrnou, tedy určena pro vjezd i výjezd. Termín dokončení opravy chodníku je 31.10.2013, tzn. do běžného režimu se hlavní brána vrátí od 1. 11.2013.


Odkaz URL ke článku
Nemocnice Na Bulovce

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.