Omezení vlaků do Radotína

Autor: Petr Převrátil

03. 05. 2012 | 17:23

V pracovních dnech mezi 4. 5. 2012 až 21. 5. 2012 bude z důvodu opravy železniční trati omezen provoz vlaků linky S7 v úseku Praha-Smíchov–Praha-Radotín. Na trati 171 bude v tom období platit výlukový jízdní řád.

Směr Beroun

Všechny osobní vlaky i rychlíky v pracovní dny ráno cca mezi 5.30 až 9.00 h pojedou ve směru Beroun v úseku Praha-hl. n.–Praha-Radotín odklonem a nebudou obsluhovat stanice Praha-Smíchov a Praha-Velká Chuchle.

Směr Praha

Totéž platí pro osobní vlaky v opačném směru, a to pouze v pracovní dny odpoledne cca mezi 13.00 až 20.00 h, kdy tyto vlaky ve směru do Prahy pojedou mezi Radotínem a hlavním nádražím odklonem a nebudou obsluhovat stanice Praha-Velká Chuchle a Praha-Smíchov. Rychlíky ve směru do Prahy nebudou zastavovat ve stanici Praha-Smíchov cca mezi 9.00 až 20.00 h.

Vlaky Praha-hl. n.–Praha-Radotín

Část vlaků, které jedou pouze v trase Praha-hl. n.–Praha-Radotín, bude zrušena. Místo nich bude v úseku smíchovské nádraží–nádraží Radotín zavedena náhradní autobusová doprava X‑S7. Nástupní zastávky budou umístěny v Radotíně u nádražní budovy a na Smíchově před odbavovací halou nádraží. V pracovní dny ráno budou jako náhrada za zrušené vlaky zastavovat ve stanici Praha-Radotín také vybrané rychlíky.

Vlaky Praha-hl. n.–Úvaly

V uvedeném úseku budou vlaky linky S7 v provozu podle pravidelného jízdního řádu, avšak nebudou vedeny jako přímé z a do Řevnic a Berouna a ve stanici Praha-hl. n. bude nutné přestoupit. Vlaky na sebe vzájemně nečekají.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.