Oslavte vysvědčení a začátek prázdnin sportem!

Autor: Tereza Lukešová

20. 06. 2014 | 12:48

Na konci června se uskuteční v pořadí druhý amatérský terénní triatlon v Praze-Hostivaři. Sdružení H-Triatlon připravuje pro rodiče s dětmi i sportovce všech věkových i výkonnostních kategorií bohatý sportovní i doprovodný program.Harmonogram závodu:

8:30 - 9:30 Prezentace závodníků

9:00 Start dětské kategorie (běh a kolo)

10:00 Start kategorie SPORT - ženy/muži (plavání 800m, kolo 25,5km, běh 10,5km)

10:15 Start kategorie KLASIK - ženy/muž/štafety (plavání 400m, kolo 18,5km, běh 7,5km)

10:30 Start kategorie HOBBY - ženy/muži (plavání 400m, kolo 11,5km, běh 4,5km)

13:00 Vyhlášení výsledků

13:30 Hudební vystoupeníSdružení H-Triatlon se po loňském prvním úspěšném ročníku triatlonového závodu na horských kolech, kde se na startu potkalo 140 závodníků, rozhodlo uspořádat i druhý ročník. Závod se uskuteční v neděli 29. června v prostředí Hostivařské přehrady a Hostivařského přírodního parku a sportovci mohou vybírat z několika délek a obtížností tratí od dětských kategorií, přes tratě hobby, klasik či sport. Také letos se mohou závodníci rozdělit do štafetových týmů.

Sdružení H-Triatlon pořádá v Praze celkem tři velké závody, které si každým rokem získávají větší počet příznivců. „Těší nás, že zájem o sportovní akvity každým rokem narůstá. Máme také radost z toho, že každoročně přibývá i počet závodníků v dětských kategoriích,“ říka Vladislav Dykast, ředitel závodu.

Závodníkům bez rozdílu věku či výkonnosti bude poskytnut stejný profesionální sportovní sevis. Každý účastník závodu obdrží startovní balíček (čipovou časomíru, startovní číslo, certifikát s potvrzením o absolvování závodu, finisherskou medaily, energetický balíček NUTREND a čepici na plavání). Celková finanční dotace pro jednotlivé vítěze bude 10 000 Kč.

Součástí doprovodného programu budou již tradiční aktivity pro děti i dospělé. Nejmenší účastníci se mohou těšit na dětské soutěže, skákací hrad a ukázky hasičské techniky a dospělí si mohou vyzkoušet alkobrýle, nechat si změřit tuk a svalovou hmotu nebo si oživit základy první pomoci.Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/houmruvtriatlon. Startovné je ve výši 290 Kč – 500 Kč (v závisloti na termínu registrace). Děti startují zdarma. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce.

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.