Pátý ročník "Vinařství roku 2013" je už za dveřmi

Autor: Eliška Káčerková

21. 03. 2014 | 11:28

Prestižní vinařská soutěž Vinařství roku se blíží do svého finále. Kompletní výsledky letošního ročníku budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru 27. března 2014, který se tentokrát uskuteční v prostorách Malé dvorany Veletržního paláce Národní galerie.


Pořadatel soutěže Svaz vinařů ČR ocení celoroční práci a úspěchy těch nejlepších v kategoriích malé, střední a velké vinařství. Celkového vítěze a držitele titulu Vinařství roku 2013 spoluurčí svými hlasy letos poprvé veřejnost.
Během večera budou mít hosté možnost seznámit se nejen s víny všech devíti finalistů, ale také degustovat stovku vín, která vzešla ze soutěže Salon vín – Národní soutěž vín ČR a budou v roce 2014 umístěna ve stále expozici Salonu vín na zámku ve Valticích.
Chcete-li být u toho a užít si atmosféru slavnostního galavečera, objednejte si v našem e-shopu Degustační balíček. Objednávejte zde www.vinarstviroku.cz/e-shop/
Slavnostní degustace bude probíhat 27. 3. od 21 hodin ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze. V rámci degustace ochutnáte vína devíti finalistů Vinařství roku 2013 a také vína zařazená do letošního ročníku Salonu vín, to vše na pozadí noční prohlídky Slovanské epopeje Alfonse Muchy. Prémiový balíček však nezahrnuje pouze dvě vstupenky na slavnostní degustaci, ale také devět lahví vína od všech finalistů Vinařství roku 2013.
Vinařství roku má díky přispění předních českých výtvarníků vždy také charitativní rozměr. Výtěžek z prodeje jejich uměleckých děl spojených s vinařskou tématikou bude věnován obecně prospěšné společnosti DIALOG JESSENIUS.

Záštitu nad akcí převzal primátor Hlavního města Prahy RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D.


Odkaz URL ke článku
http://www.vinarstviroku.cz

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.