Pojišťovna VZP otevřela pobočku v centru SAPA

Autor: Zdeněk Fekar

25. 11. 2015 | 09:58

(Praha 24. 11. 2015) – Nejnovější pobočka Pojišťovny VZP začala fungovat přímo v rámci obchodního a kulturního centra SAPA v Praze
„Naší snahou bylo být co nejblíže přímo vietnamské komunitě, abychom jim mohli bezprostředně poskytovat co nejlepší služby bez jakéhokoli zprostředkovatele,“ vysvětluje obchodní a marketingová ředitelka Halina Trsková. „Díky nové pobočce tak například můžeme vietnamským klientům zaručit nejlepší nabídku zdravotního pojištění, ale pochopitelně i všech dalších pojistných produktů,“ dodává obchodní šéfka.
Nová pobočka je otevřená od pondělí do neděle od 10 do 17 hodin. Reprezentant PVZP komunikuje česky i vietnamsky, k dispozici jsou zde samozřejmě i informační a smluvní materiály ve vietnamštině.
::
Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2014 dosáhla předpisu pojistného ve výši 394,47 mil. Kč, v dubnu 2015 navýšila základní kapitál na 284 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 52/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.