Poslední příležitost hlasovat v anketě Golfista roku

Autor: Kateřina Martykanová

14. 02. 2015 | 23:34

Soutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče. Slavíček Golf Academy má v žebříčcích, které vzešly z oficiálních výsledků PGA a ČGF, ve všech čtyřech kategoriích svého zástupce. Výsledky budou oficiálně vyhlášeny 19. února na slavnostním galavečeru v Lednici.
Necelý týden zbývá do ukončení hlasování letošního ročníku ankety o nejlepšího golfistu sezóny, do které byly nominováni hned čtyři hráči největší tuzemské golfové akademie. V amatérských kategoriích se o titul Golfista roku 2014 za Slavíček Golf Academy ucházejí Sára Kousková a Vojta Mitterwald, kteří patří také mezi členy reprezentačního výběru České republiky. Mezi profesionály byli nominováni trenérka a profesionální golfistka Šideri Váňová a hlavní trenér akademie Petr Štrougal.
„Těší nás, že se naši reprezentanti i trenéři probojovali díky svým výsledkům v loňské sezóně mezi golfovou špičku,“ říká ředitel Slavíček Golf Academy Tomáš Slavíček a dodává: „V prvním ročníku ankety jsme měli pouze jednoho zástupce, takže čtyřnásobnou účast v nominaci považujeme za velký úspěch.“

Slavíček Golf Academy
Pod názvem Zbraslav Golf Academy byly v roce 2008 položeny základy SLGA, ve které tehdy vedly dva trenéři 20 dětí. SLGA v současné podobě působí od roku 2013 a momentálně využívá čtyři tréninková centra na Zbraslavi, na Slapech, v Pyšelích a Čertově břemeni, kde pod profesionálním vedením trénuje na 150 dětí. Akademie nabízí golfové programy v celé šíři – od přípravy k vrcholové hře až po výuku dětí, které se chtějí věnovat golfu jen rekreačně. Aktivně spolupracuje s mateřskými školami a dalšími vzdělávacími zařízeními. Zaměřuje se na golfové aktivity pro seniory a hendikepované hráče. V roce 2014 získala SLGA titul Mistra ČR družstev do 14 let.


Odkaz URL ke článku
Slavíček Golf Academy

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.