Pozvánka na zářijové akce MČ Praha Běchovice

Autor: Admin Ulice

20. 08. 2010 | 13:05

datum konání     akce kde akci můžete navštívit a co v sobě zahrnuje
 4. září  od 14:00 hodin Loučení s prázdninama, den pro zdraví Zábavné odpoledne pro všechny věkové skupiny, ukázka výcviku psů, policejní a hasičské techniky, možnost nechat si změřit tlak a cholesterol a mnoho dalšího. Akce se uskuteční v přímém okolí budovy úřadu MČ.
18. září  od 8:30 hodin Mladé BěchoviceJiž 45. ročník tradičních běžeckých závodů dětí a dorostu. Závody se uskuteční na fotbalovém hřišti v centru Běchovic. Přijďte se podívat a nechat děti si zaběhat s kamarádama.
18. září od 20:00 hodinBěchovická zábavaSpoustu legrace a tanečního vyžití - to slibuje již známá Běchovická zábava v rytmu 80. let, hraje DJ Petr Vich. Zábava bude již tradičně v tělocvičně (chanos) ve sportovním centru Běchovice.
26.září od 9:00 hodin  Běh Běchovice - Praha1. běh 114. ročník nejstaršího nepřerušeného běžeckého závodu v Evropě se startuje jako vždy již v 10:00 od patníku s číslem 3 v centru MČ Praha - Běchovice . Součástí závodů jsou i závody na in-line bruslích. Přijďte si s námi zaběhat.
 3. října  od 15:00 hodin Běchovická drakiádaVšichni si pamatujeme, jak jsme jako malí stavěli a pouštěli draky. Pojďte si s námi opět zalétat a vyzkoušet, jak který drak vydrží dlouho ve vzduchu. Drakiáda je akce pro děti spojená se soutěží o nejhezčího doma vyrobeného draka, nejdéle letícího draka a mnoho dalších disciplín. Sraz je v 15:00 u sokolovny v Běchovicích 1, draky budeme pouštět na poli za provozovnou JHP Mosty.

Zdroj: Pozvánka MČ Praha 21

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.