PŘIJĎTE SI ZACVIČIT! PŘED HVĚZDOU JE 8 NOVÝCH FITNESS P

Autor: ADAM HALMOSI

22. 07. 2014 | 18:33

Před oborou Hvězda si můžete nově zacvičit na speciálním sportovním nářadí! Radnice Prahy 6 nechala v předpolí obory Hvězda u ulice Za oborou x Pozdeňská umístit 8 nových fitness prvků. Za jejich instalaci a úpravu okolí zaplatila Praha 6 přes 515 tisíc korun.

„Je to už páté venkovní sportoviště v Praze 6. I tentokrát jde o jedinečnou posilovnu přímo pod širým nebem, kam si může přijít zacvičit kdokoliv a kdykoliv. Vstup je pro všechny zdarma a věříme, že právě u obory Hvězda, kam chodí denně mnoho lidí, bude mít nové sportoviště velké využití,“ řekl Ondřej Balatka, radní Prahy 6 pro školství a sport.

Jaké svaly a na čem můžete posilovat?

Kliky na nízké hrazdě, přitáhování na vysoké hrazdě. Ruce protáhnete ručkováním na žebříku. Balanční kladina prověří hbitost. Protáhnou vás stabilní chůdy a šplhací žebřík. Mrštnost vyzkoušíte na přeskocích a břicho můžete posilovat na speciální lavici. U každého fitness prvku je návod, jak na něm správně cvičit.

Šestka: venkovní posilovny v kurzu

Venkovní sportoviště a posilovny jsou v Praze 6 již v Břevnově na Ladronce, ve Vokovicích v ulici Kladenská nedaleko pošty, na Petřinách v ulici Čílova nedaleko tramvajové zastávky Obchodní dům Petřiny, v Dejvicích v ulici Generála Píky nedaleko autobusové zastávky Kafkova. Venkovní posilovna je od června 2010 také na sídlišti Červený vrch ve vnitrobloku panelových domů mezi ulicemi Mozambická a Etiopská.


Odkaz URL ke článku
http://www.praha6.cz/aktuality/prijdte-si-zacvicit-pred-hvezdou-je-8-novych-fitness-prvku-2014-07-22.html

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.