Přivítejte začátek prázdnin aktivně!

Autor: Tereza Lukešová

12. 06. 2013 | 14:37

Letos poprvé se v Praze-Hostivaři uskuteční amatérský terénní triatlon. Organizátor sportovních a kulturních akcí sdružení H-Triatlon připravuje pro rodiče s dětmi i sportovce všech věkových i výkonnostních kategorií program pro aktivní přivítání prázdnin. Po sportovní části čeká na účastníky závodu i návštěvníky doprovodný program, při kterém vystoupí například Bára Zemanová nebo kapely Crossband a Marcelband.Novinkou v letošním portfoliu závodů bude amatérský terénní triatlon konaný v neděli 30. června. Závodit mohou na různě náročných tratích rodiče i děti. Pro plavání, běh a jízdu na kole si mají možnost vybrat trať hobby, klasik či sport a rozdělit se mohou také do štafetových týmů.

Sdružení H-Triatlon každoročně rozšiřuje základnu pražských závodů a nabídka je již opravdu široká. V loňském roce se například poprvé uskutečnil první ročník Pražského triatlonu v Dolních Počernicích, kterého se zúčastnilo 426 závodníků. Organizátoři tedy chtějí vyjít vstříc zájmu o různorodé sportovní disciplíny a doufají, že i amatérský terénní triatlon si získá velký počet příznivců. Jako na všech závodech bude i zde poskytnut závodníkům bez rozdílu věku či výkonnosti profesionální sportovní servis. Výsledky budou účastníkům opět měřeny profesionální metodou pomocí čipových pásků, kdy každému aktérovi dorazí po skončení SMS s jeho výsledkem.

V rámci doprovodného programu se po skončení závodu uskuteční koncert Báry Zemanové, Crossbandu a Marcel Bandu a pro nejmenší účastníky jsou připraveny soutěže, skákací hrad a trampolína.Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/houmruvtriatlon. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce. Zázemí a cíl závodu je v prostoru tenisového areálu (Turinská ulice, Praha 15). Start je na mole přehrady.


Odkaz URL ke článku
http://www.htriatlon.cz

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.