Sezona ve Freestyle Parku Modřany slavnostně startuje

Autor: Petr Převrátil

25. 04. 2012 | 16:49

S blížícím se létem začíná ožívat Freestyle Park Modřany. V sobotu 28. dubna od 14 h se zde koná slavnostní zahájení sportovní sezony. Návštěvníci si budou moci zdarma vyzkoušet například wakeboarding, jízdu na vozítkách Segway, půjčit si in-line brusle, projet se v motorovém člunu či zkusit wellnesscentrum. To vše ještě doplní exhibiční show na vodních skútrech a show barmanů.

Volnočasový areál přivítá všechny, kdo hledají způsob aktivního trávení volného času anebo jen chtějí strávit příjemné odpoledne. Rodiny s dětmi jsou vítány, protože i pro nejmenší bude připraven doprovodný program. Den plný sportu a adrenalinu bude po celý den hudebně doprovázet skupina VosaNaVostro a DJ Jakub Hajník. Zahajovací party bude moderovat Vlasta Korec.

Je toho moc? Odpočiňte si

Relaxovat je v areálu v Modřanech možné na prostorné louce, kde lze dělat téměř cokoli – hrát fotbal, badminton, kroket, pétanque anebo jen tak odpočívat na zapůjčené dece nebo lehátku a pochutnávat si na piknikovém koši z restaurace Port62. Děti se dostatečně zabaví na přilehlém dětském hřišti nebo na nových odrážedlech First BIKE, která si budou moci na zahajovacím dni také vyzkoušet zcela zdarma.

V Modřanech najde každý svůj sport

Freestyle Park Modřany, který protíná známá modřanská cyklostezka, bude letos připraven na vše. Milovníci sportu zde najdou možnosti užít si adrenalin na vodě i na souši. Během sezony mohou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na člunech a skútrech, ale také si zacvičit novou metodou TRX (cvičení vahou vlastního těla), projet se na segwayi nebo vyzkoušet skákací boty či elektrické skateboardy. Zatímco budou sportovat, relaxovat nebo se občerstvovat v restauraci Port62, o jejich děti se ve víkendových dnech postarají v dětském koutku na lodi.

Více informací na www.freestylepark.cz.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.