Slavnostní galavečer VINAŘSTVÍ ROKU 2014

Autor: Petra O.

20. 03. 2015 | 11:29

SLAVNOSTNÍ GALAVEČER VINAŘSTVÍ ROKU 2014

Dne 26.3.2015 proběhne od 19 hodin ve Veletržním paláci slavnostní galavečer, na němž budou vyhlášeny výsledky prestižní vinařské soutěže Vinařství roku 2014. Hosty večerem i letos provede moderátor Marek Eben, s hudebním vystoupením se představí zpěvák Ondřej Ruml a dechberoucí vzdušnou akrobacii předvedou artisté ze skupiny Vertigo. Degustovat se budou vína nejen od letošních finalistů, ale také stovka vín letošního ročníku Salonu vín ČR. Tento večer bude poprvé oficiálně zveřejněno, která vinařství si odnesou nejvyšší ocenění za svou práci v předchozím roce, a to nejen v kategorii malá, střední a velká vinařství, ale také Cenu veřejnosti Mediatel Vindemia Publica a samozřejmě i titul pro absolutního vítěze Vinařství roku 2014 a další ocenění.
Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v ČR je soutěž o titul Vinařství roku postavena na komplexním posuzování vinařských společností – tedy nejen na základě kvality vyráběného vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství.

Soutěž vyhlašuje Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Národním vinařským centrem, za podpory Vinařského fondu ČR, hlavních partnerů Erste Corporate Banking, Mediatel spol. s r.o. a Tesco Stores ČR a.s. Akce je pořádána pod záštitou hejtmana
Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška.
Podrobné informace na www.vinarstviroku.cz

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.