Tam Tam Batucada vrcholem Kempu Studentských akademií

Autor: Kateřina Martykanová

24. 07. 2013 | 16:37

Studenti, kteří se během celého týdne od 22.7. účastnili Kempu Studentských akademií, dostanou během čtvrtečního odpoledne příležitost ukázat, co jim nevšední setkání se zajímavými lidmi s různých oblastí tvůrčí činnosti, přineslo. Kromě jiného zde bude mít premiéru klip nadějných mladých rapperů UGC, k vidění bude projekce krátkých filmů, hudební a taneční vystoupení studentů, ukázky nahrávek a reportáží studentského rádia a další.

Odpoledne věnované přehlídce aktivit Studentských akademií bude zakončeno jedinečným vystoupením orchestru TAM TAM BATUCADA sestaveného z bubeníků, kteří hrají brazilskou sambu a již od roku 1999 víří vody české i zahraniční hudební scény. (http://youtu.be/PZemO_Lxdjg)


Kemp Studentské akademie je součástí preventivního programu “Můžu ti pomoc?” obecně prospěšné společnosti Dialog Jessenius, která poskytuje po celý školní rok Studentské akademie, tedy volnočasové aktivity pro studenty ve věku 13 – 20 let, zcela zdarma. “Smyslem je nabídnout studentům kvalitní volnočasovou zábavu, jenž je k ničemu nezavazuje, ale přesto pomáhá nastavovat jejich žebříček hodnot”, doplňuje Jiřina Faloutová. Jednotlivé obory se studentům opět otevřou na začátku září s příchodem nového školního roku.


Program – čtvrtek 25.7. od 16:00 hod.

- Premiéra klipu UGC - velká projekce spojená s koncertem těchto rapperů a dalších
- Celý život online - vítězný film Antifetfestu
- Krátké pásmo projekcí Filmové akademie
- Hudební vystoupení studentských muzikantů pod vedením Slávka Jandy:
- Projekce robotické příšery, která vzniká v rámci workshopu Vládi Turnera
- Happening robotů s Darinou Alster
- Taneční improvizace s Adamem Halašem
- Nahrávky a reportáže rádia Woe
- TAM TAM BATUCADA bubenická show


Odkaz URL ke článku
Studentské akademie

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.