Uvolněte tělo i mysl, dopřejte si thajskou masáž

Autor: Alexandra Kocicova

28. 06. 2013 | 14:33

Jste unavení z práce, bez energie a hlavou se vám honí miliony věcí, které je potřeba zařídit? V tomto momentu byste měli vyrazit na thajskou masáž a nechat zrelaxovat tělo i mysl.

Thajské masáže v samém srdci Prahy

Navštivte jedno z prvních zařízení svého druhu v Praze, které bylo založeno v r. 2007 a nachází se v ulici Celetná. Ano, mluvíme o studiu Thai Sun. „V našem salonu se budete cítit jako doma,“ informuje Renáta Všetečková, manažerka studia Thai Sun a dodává: „Klademe důraz na spokojenost a individuální přístup k zákazníkům.“ Každý den od 10 – 22 hodin se můžete svěřit do rukou těch nejlepších odbornic, které prošly školením v nejproslulejším buddhistickém chrámu Wat Po. Už při vstupu do studia na vás dýchne rodinná atmosféra, provoněná orientálními vůněmi. Usměvavá recepční si vyslechne vaše přání a nabídne vhodnou masáž. Po té se vás ujme thajská odbornice, která započne rituál tím, že vám omyje chodidla ve speciální lázni. Následně vás vyzve, abyste se přemístili k masážnímu lůžku. Položíte se na lehátko nebo speciální podložku, zavřete oči a necháte zkušené ruce masérky pracovat. Po té si můžete posedět v čajové místnosti, vychutnáte si tento lahodný nápoj a necháte doznít účinky masáže.

Tip na masáž:
Aroma oil masáž
Je mírnější formou klasické tradiční thajské masáže, při které je vyvíjen menší tlak na jednotlivé body. Při masáži jsou využity 100% přírodní oleje, do kterých jsou přidány vonné esence dovezené z Thajska. Olej je zahříván na příjemnou teplotu a následně aplikován. Po masáži budete odcházet s pocitem, že jste právě navštívili dalekou exotickou krajinu. Cena 990,00 Kč/ 60 minut.

Více informací na www.thaisun.cz
Thai Sun, Celetná 26, Praha 1

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.