V Michelské se mění režim dopravy

Autor: Petr Převrátil

16. 06. 2012 | 17:36

Opravy Michelské ulice vstupují od 18. června do druhé fáze, je demolován starý most a bude se stavět most nový. Pro veškerou dopravu, tedy i autobusy je tak uzavřen úsek mezi ulicemi Ohradní a U Plynárny.

Práce budou pokračovat až do druhé poloviny listopadu. Týkají se rekonstrukce komunikace a chodníků, včetně přeložek inženýrských sítí.

Úprava dopravy

■Úplná uzavírka Michelské ulice pro veškerou dopravu v úseku ul.Ohradní – ul. U Plynárny

■uzavření průjezdu mezi východní částí Ohradní ulice (vlevo směr Vyskočilova) a Michelskou ulicí. Příjezd do této části Ohradní ulice tak bude možný pouze přes ulici Pekárenskou.

■Západní část Ohradní ulice bude pouze jednosměrně průjezdná, zároveň po ní bude vedena trasa náhradní autobusové linky.

■Dojde také k zaslepení komunikace U Michelského mlýna, do které bude přístup pouze z ulice Nuselské (od křižovatky u Komerční banky).

■Příjezd pro zásobování bude zajištěn až na obvod staveniště, příjezd pro vozidla záchranné služby, HZS a odvoz komunálního odpadu umožní stavba i po staveništi v nutném rozsahu.

■V uzavřeném úseku bude zachován přístup do objektů.

■Jedna okružní linka BUS bude převedena na objízdnou trasu v jednom směru do Michelské, Ohradní (zjednosměrněné), Baarovy a zpět do Michelské.

Objízdné trasy autobusů a automobilů

Individuální automobilová doprava bude vedena po objízdných trasách ve směru Nusle – Kačerov (ul. Na Jezerce, Sdružení, Budějovická, Vyskočilova, Michelská) a ve směru Vršovice – Krč (ul. Chodovská, po Jižní spojce až k ul. Vídeňské).

Úpravy MHD naleznete zde.

Zdroj: praha.eu

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2018 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.