Vaření s Michalem Hromasem v showroomu Miele

Autor: Mariana Pohlová

19. 01. 2015 | 21:06

V showroomech Miele v Praze a Brně pravidelně probíhají kurzy vaření, předváděcí vaření či večery á la carte, na nichž se mohou zájemci přesvědčit o kvalitách a nejrůznějších možnostech využití kuchyňských spotřebičů Miele, naučí se vařit zajímavé pokrmy nebo si jen mohou vychutnat gastronomické zážitky v příjemných prostorách showroomů Miele.

V poslední době se v Praze můžete setkat s novou kuchařskou hvězdou – Michalem Hromasem. Michal se specializuje na etnickou kuchyni (kuchyně Balkánu, Středního východu, Středomoří, Itálie nebo Ruska) a je skutečným specialistou na dnes tolik populární domácí chléb a další pečivo.

Své zkušenosti získával Michal Hromas v mnoha prestižních restauracích, jako je např. Plzeňská restaurace Obecního domu, Dům vína U Závoje, Dahab Mezze, Borgo Agnese a mnoho jiných. Podílel se mj. také na koncepci a struktuře gastronomie řetězce Mammacoffee.

Předváděcí vaření pod vedením Michala Hromase se uskuteční ve čtvrtek 29. ledna 2015 od 18.00 hodin v showroomu Miele (Ke Štvanici 3, Praha 8).

www.miele.cz


Odkaz URL ke článku
Vaření s Michalem Hromasem v showroomu Miele

Další foto

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.