Víkendová akce v Hummer Centru – tip na zábavný den pro

Autor: Tereza Lukešová

20. 06. 2012 | 15:31

Pražské Hummer Centrum, partner projektu Řidičák+, pořádá celodenní akci s názvem Nejsilnější vs. Nerjychlejší, která proběhne v sobotu 23.6. od 10 do 19 hod. Organizátoři připravili bohatý program pro celou rodinu.

Fandové silných motorů si budou moci vyzkoušet řízení Hummeru H2, ale na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost svižnější jízdě. K rychlejší projížďce jim bude k dispozici například Chevrolet Camaro, Porsche 911 Targa, Porsche Boxster, Aston Martin V8 roadster, Caterham 7 či Renault Clio RS. Pro účastníky, kteří si raději vychutnávají jízdu na sedadle spolujezdce, bude připraven profesionální řidič, který zájemce proveze v armádním Hummeru H1 nebo nabídne superrychlou jízdu ve Ferrari.

V rámci programu bude prezentován také projekt Řidičák+, který vznikl z iniciativy sítě auto a pneuservisů Premio a jeho hlavním cílem je teoreticky i prakticky vzdělávat mladé řidiče a zvyšovat tak nejen jejich, ale i celkovou bezpečnost v silničním provozu. „Zatím se nám podařilo navázat spolupráci s více než 55 autoškolami z celé České republiky, jejichž studenti mají díky projektu šanci zlepšit své dovednosti a techniku jízdy, ale také získat základní znalosti o správné údržbě vozu,“ říká Vratislav Budař, manažer projektu. Začínající i zkušení řidiči si díky společnosti Premio budou moci v Hummer Centru nechat zdarma zkontrolovat technický stav vozidla včetně měření hladiny olejů, tlaku v pneumatikách, tlumičů apod.

Pro ty, které auta ještě moc nezajímají je připraven skákací hrad, trampolína, lukostřelba, soutěž v malování nebo rodeový býk. Řidiči, kteří si budou chtít od rychlých a silných aut odpočinout mohou zavítat do Husitské tvrze, kde kromě šermířských představení proběhnou i husitské bitvy a přednášky cestovatele Dana Přibáně o cestování po Africe.


Pro návštěvníky je zdarma zajištěna doprava na akci autobusy z nádraží Černý Most, zastávka č. 8. Z Černého Mostu do Hummer Centra 9.30, 11.00, 14.00, 16.00 a zpět z Hummer Centra na Černý Most


10.30, 13.30, 15.30 a 18.00.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách: http://www.hummer.cz/.


Odkaz URL ke článku
http://www.facebook.com/ridicakplus

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.