Výstava Švandova divadla v OC Nový Smíchov

Autor: Svanda Divadelni

04. 09. 2013 | 16:35

Přijďte do obchodního centra Nový Smíchov v období od 10. září do 26. října a uvidíte divadlo jak jste ho ještě neviděli.

Výstava ZAOSTŘENO NA DIVADLO nabídne herecké city a vášně opravdu zblízka.

Dramatické okamžiky z představení zachytilo šest divadelních fotografů.

Smích, pláč, úžas, strach i šílenství ve tvářích našich hereček a herců nabídne výstava fotografií, která se bude konat ve spodním parteru Obchodního centra Nový Smíchov.

Těšte se na celkem třiadvacet černobílých velkoformátových snímků z našich aktuálních představení: černé komedie Kdo je tady ředitel? a Kurz negativního myšlení s Michalem Dlouhým a Kamilem Halbichem, „dámská“ autorská inscenace CRY BABY CRY s Petrou Hřebíčkovou, Kristýnou Frejovou a Klárou Cibulkovou, brutální groteska Eskalátor (manifest outsidera) s Markem Pospíchalem, divadelní dokument Parchant Marilyn se Zuzanou Onufrákovou, fraška Mein Kampf s Tomášem Pavelkou a Miroslavem Hruškou, hořká komedie Crash u potoka s Martinou Krátkou, adaptace hororového románu Frankenstein s Filipem Čapkou a adaptace filmu Nebe nad Berlínem s Patrikem Děrgelem a Jaroslavem Šmídem, poslední novinka, drama Vladimirova děvka s Davidem Punčochářem, připravovaná inscenace Krakatit s Robertem Jaškówem.

Výstava bude zdarma, otevřena denně od 7.00 do 24.00 hodin.


Odkaz URL ke článku
Více informací naleznete:

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.