ZASTÁVKA U KAŠTANU BUDE ZACHOVÁNA TAKÉ DÍKY RADNICI

Autor: ADAM HALMOSI

25. 06. 2014 | 20:35

Praha, 25. 6. 2014 – Rada MČ Praha 6 na svém dnešním zasedání schválila financování rekonstrukce tramvajové zastávky U Kaštanu v ulici Bělohorská ve výši 1.500.000,- Kč. Městská část se tak snaží o zachování zastávky u Kaštanu. Vychází tak vstříc požadavkům svých občanů. Celá realizace bude provedena do konce srpna 2014.

„I přes neschválení příspěvku Dopravnímu podniku na rekonstrukci zastávky U Kaštanu na jednání Zastupitelstva MČ Praha 6 v pátek 20. června, které tam bylo předloženo Radou MČ Praha 6, jsme našli pro naše občany řešení,“ řekl Jan Záruba, místostarosta a dodal: „Rada dnes schválila smlouvu na 1.500.000,-Kč na rekonstrukci tramvajové zastávky U Kaštanu.

„Vyslyšeli jsme požadavky našich občanů. Zastávka je na svém stávajícím místě od dvacátých let minulého století a tak si myslím, že by měla být zachována.,“ řekla starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková a dodává:“ Na rekonstrukci stávající zastávky dnes Rada městské části Praha 6 tak schválila poskytnutí mimořádné finanční částky přímo Dopravnímu podniku.“


Odkaz URL ke článku
http://www.praha6.cz/media.html

Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.